KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12443003
nr 1244 3003
Olof Krumlinde
(1856-1945), Sverige
Oljemålning, Skogsbacke. Signerad, daterad 1912. Olja på duk, 50x71
Olof Krumlinde, svensk målare född 1856, död 1945.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 25 mars 2019
kl 20:45:02
22/3 13:35:07
- Klassiska
25 mar
Klassiska
Läs mer om Klassiska